На що треба звернути увагу, вибираючи стіл у кухню компактного розміру

Якщо кухонне приміщення не має великої площі, не біда. Це не привід для того, щоб відмовлятися від традиційних меблів. Для малогабаритного приміщення слід придбати компактний стіл, який дозволить оформити обідню зону на невеличкій площі, а при потребі отримати повноцінний стіл, який вмістить усіх членів сім’ї. Тут представлений великий асортимент кухонних столів, інтернет-магазин «Меблі Сіті» пропонує якісні меблі для кухні й не тільки.

Стіл у кухню


Моделі столів для невеликих приміщень
Сучасний меблевий ринок пропонує безліч моделей столів, які перетворять невеличку кухню на зручне місце. Ще перед покупкою слід визначитись із параметрами столу, взявши до уваги:

  • площу приміщення;
  • кількість людей, яка має одночасно їсти;
  • потреба у місці для гостей.

Форма стільниці
Сучасні столи можуть мати різноманітні форми стільниці. Окрім традиційних (квадратної, круглої, овальної та прямокутної), сьогодні можна придбати стіл із напівкруглою чи кутовою стільницею.
Універсальним варіантом для будь-якого приміщення вважають прямокутний стіл. Такий стіл може розмістити 4-5 осіб. Моделі, що розкладаються, дозволять всадити до 10 людей. Найчастіше прямокутний стіл встановлюють у кутку або біля стіни.
Для сучасного інтер’єру краще підбирати модель з круглою стільницею. Для малогабаритних приміщень дизайнери рекомендують меблі світлих відтінків. Круглі столи не такі місткі, як прямокутні, і підходять лише для чотирьох осіб. Це один з найкращих варіантів для невеличкої кухні. Модель можна встановити по центру та у кутку. З квадратним столом ситуація та ж сама. Стіл із напівкруглою стільницею можна встановити біля стіни чи у кутку, а для найменших приміщень ідеальним виступає кутовий стіл.
Колірне рішення
Для просторих приміщень краще вибирати столи темних кольорів. Такі столи мають багатий й солідний вигляд. Для малогабаритних кухонь краще зупинитися на варіанті світлих пастельних відтінків для меблів. Такі кольори здатні візуально збільшувати простір.
Конструкція столів
Стіл у маленьку кухню може мати будь-яку конструкцію. Ви можете обрати:

  • стандартний стіл на чотирьох ніжках;
  • настінну конструкцію без ніжок, що кріпиться до стіни;
  • відкидну модель, що фіксується до стіни й здатна складатися;
  • стіл-трансформер, що здатен змінювати розміри стільниці;
  • барну стійку – стіл з неширокою стільницею, яка встановлюється вздовж стіни.

Скляний столик

Стіл у кухню


Це, напевно, найкращий варіант для маленької кухні. Завдяки прозорій стільниці простір не перевантажується, та створюється ефект його збільшення. Ви не можете уявити, як скляний стіл може змінити приміщення. Для стільниці використовують міцне загартоване скло, яке має дуже надійні експлуатаційні характеристики. Необов’язково, щоб стільниця була прозорою. Сучасні технології дозволяють зробити поверхню скла матовою чи нанести на неї малюнок, чи наклеїти 3D малюнок. Це дозволить отримати унікальний стіл, який стане прикрасою інтер’єру маленької, але стильної кухні.

Наверх